Noclegi w beskidzie wyspowym

„Agro Sawa”

Sawa 32 32-415 Raciechowice

„Agroturysyka pod Tuszyną”

Śmigła Franciszek i Maria Czasław 171 32-415 Raciechowice

„Apacz” hipoterapia jazda konna

Robert Sławecki 34-733 Mszana Górna 457

„Betania” Dom Rekolekcyjno-wypoczynkowy

ul. Cicha 14, Rabka-Zdrój

„Dom Pod Lipami”

Twardosz Aleksander 32-412 Wiśniowa 204

„Dom Pod Sosnami”

Władysława i Józef Hebda 32-412 Wiśniowa 286

„Energetyk”

Raba Niżna

„Kocębówka pod Ziołami”

Kocęba Lucjan i Daniela 34-652 Nowe Rybie 69

„Nad Stawem”

Śliwa Anna Sowliny 301, 34-600 Limanowa

„Ostoja Górska Koninki”

Poręba Wielka 251 34-735 Niedźwiedź

„Pod Sośliną”

Łukasik Janusz Męcina 354, 34-654 Męcina

„U Bzyka”

ul. Lipowa 18 b, Limanowa,

„U Krystyny”

Kurczab Krystyna Sowliny 64, 34-600 Limanowa

„Zaczarowane Wzgórze”

Czasław, 32-415 Raciechowice

„Zajazd”

Ryś Zygmunt 34-642 Dobra 4

Agroturystyka konna

Augustyniak Alicja Żerosławice 17 32-414 Gruszów

Apartamenty „Nad Rzeką”

Marek Maria 34-642 Dobra 106A

Apartamenty Stacja Kasina-dworzec PKP

34-741 Kasina Wielka 426

Baza Noclegowa „Janasówka”

Janas Maria 34-643 Chyszówki 152

Chata pod Mogielicą

Słopnice 471 Beata i Zbyszek Ludwiccy tel. 503570800

Dobra Chata Gospodarstwo Agroturystyczne

Karolina Nowak 34-642 Dobra

Dom pod lipami

? Dom pod lipami? Beata i Zbigniew Ludwiccy 34-615 Słopnice 471

Dom Wczasowy „Karabela”

34-700 Rabka-Zdrój, ul. Zaryte 14

Dom Wczasowy „Markus”

Ul. Krótka 27 Rabka-Zdrój

Dom wczasowy „Słoneczny”

Mszana Dolna ul. Słoneczna 2a

Dom wczasowy „U Marka”

Waktor Marek i Urszula 34-615 Słopnice 984

Dom Wycieczkowy „Krokus”

34-607 Szczawa 431 facebook.com/@Krokus.Szczawa

Domek Gorczański

Zbigniew Porębski Poręba Wielka 790 34-735 Niedżwiedż Tel: 501-762-651 Tel: 504-229-635

Domek letniskowy

Łyżnicki Włodzimierz 34-615 Słopnice 1011

Ewa Wisiorek - Gospodarstwo agroturystyczne

Czasław 123 32-415 Raciechowice

F.G.U.H. „Zajazd” w Dobrej

Zygmunt Ryś 34-642 Dobra 752

Felusiowa Chata

Laskowa 896 34-602 Laskowa

Góralska Ostoja

Pcim 1205 32-432 Pcim

Gospodarstwo agroturystyczne

Hutek Stefan i Danuta Stara Wieś 751, 34-600 Limanowa

Gospodarstwo agroturystyczne

Michura Tomasz Mordarka 532, 34-600 Limanowa

Gospodarstwo agroturystyczne

Piwowar Kazimiera 34-654 Męcina 236

Gospodarstwo agroturystyczne

Wątroba Rafał Młynne 146, 34-600 Limanowa

Gospodarstwo agroturystyczne

Włodarczyk Jolanta i Wojciech Męcina 726, 34-654 Męcina

Gospodarstwo agroturystyczne

Wróbel Maria i Stanisław Łososina Górna 69, 34-600 Limanowa

Gospodarstwo agroturystyczne

Krystyna Długosz ul. Ks. Jońca 2, Limanowa

Gospodarstwo agroturystyczne

Irena Kowalska ul. El. Orzeszkowej 3, Limanowa

Gospodarstwo agroturystyczne

Anna Bajorska Łostówka 14

Gospodarstwo agroturystyczne

Maria Farganus Łostówka 243

Gospodarstwo agroturystyczne

Zofia Kiełtyka Łostówka 24

Gospodarstwo agroturystyczne

Janina Nawara Olszówka 87

Gospodarstwo agroturystyczne

Józefa Nawara Olszówka 302

Gospodarstwo agroturystyczne

Katarzyna Kraus Olszówka 211

Gospodarstwo agroturystyczne

Jan Kaleta Kasina Wielka 126

Gospodarstwo agroturystyczne

Jan Kaletka Kasina Wielka 451

Gospodarstwo agroturystyczne

Michał Lulek Kasina Wielka 552

Gospodarstwo agroturystyczne

Władysław Pawlarczyk Kasina Wielka 450

Gospodarstwo agroturystyczne

Maria Czerwińska Kasinka Mała 567

Gospodarstwo agroturystyczne

Krzysztof Cetera Łętowe 244

Gospodarstwo agroturystyczne

Stanisława i Ryszard Kuczaik Lubomierz 186

Gospodarstwo agroturystyczne

Krystyna i Józef Kowalczyk Raba Niżna 214

Gospodarstwo agroturystyczne

Teresa i Zenon Kania Raba Niżna 214

Gospodarstwo agroturystyczne

Mszana Dolna ul. Stawowa 45a

Gospodarstwo agroturystyczne

Twardosz Krzysztof 32-412 Wiśniowa 483

Gospodarstwo agroturystyczne

Anna Drab 32-412 Węglówka 222

Gospodarstwo agroturystyczne

Sikora Anna 32-412 Wiśniowa 43

Gospodarstwo agroturystyczne

Krystyna Kowalczyk 32-412 Wiśniowa 358

Gospodarstwo agroturystyczne

Katarzyna Gaweł 32-412 Węglówka 216

Gospodarstwo agroturystyczne

Kordeczka Krystyna 34-650 Podłopień 85

Gospodarstwo agroturystyczne

Pazdan Janina 34-650 Tymbark 304

Gospodarstwo agroturystyczne

Smoter Maria 34-650 Tymbark 141

Gospodarstwo agroturystyczne

Curzydło Elżbieta 34-615 Słopnice 1201

Gospodarstwo agroturystyczne

Bogacz Bożena i Tadeusz 32-433 Lubień 306

Gospodarstwo agroturystyczne

Stożek Helena i Jan 32-433 Lubień 353

Gospodarstwo agroturystyczne

Warzecha Rozalia i Franciszek 32-433 Lubień 349

Gospodarstwo agroturystyczne

Wojtan Joanna i Dominik 32-433 Lubień 298

Gospodarstwo agroturystyczne

Czarnota Teresa i Józef Tenczyn 150, 32-433 Lubień,

Gospodarstwo agroturystyczne

Jędrysek Anna i Antoni Tenczyn 154, 32-433 Lubień,

Gospodarstwo agroturystyczne

Handzel Krystyna i Jacek 32-434 Skomielna Biała 282

Gospodarstwo agroturystyczne

Mazurek Maria i Władysław Szczawa 402 34-607 Szczawa

Gospodarstwo agroturystyczne

Kowalik Aniela Szczawa 274 34-607 Szczawa

Gospodarstwo agroturystyczne

Niedośpiał Lucyna 34-643 Jurków 150

Gospodarstwo agroturystyczne

Rapacz Maria 34-643 Jurków 8

Gospodarstwo agroturystyczne

Kulig Danuta 34-643 Chyszówki 40

Gospodarstwo agroturystyczne

Zawada Józefa 34-643 Chyszówki 103

Gospodarstwo agroturystyczne

Zawada Małgorzata 34-643 Chyszówki 106

Gospodarstwo agroturystyczne

Kaim Anna 34-643 Chyszówki 20

Gospodarstwo agroturystyczne

Szyrszeń Mirosław 34-643 Jurków 113

Gospodarstwo agroturystyczne

Smaga Maria 34-642 Dobra 628

Gospodarstwo agroturystyczne

Kaleta Anna 34-643 Jurków 12

Gospodarstwo agroturystyczne „Baranówka”

Janas Danuta i Eugeniusz 34-643 Jurków 233

Gospodarstwo agroturystyczne „Cichy Kącik”

Pazdur Danuta Wierzbanowa 119, 32-412 Wiśniodwa

Gospodarstwo agroturystyczne „Dom pod Mogielicą”

Piaskowy Stanisław 34-615 Słopnice 1095

Gospodarstwo agroturystyczne „Koziarnia”

Lorek Jadwiga i Marcin Pogorzany 221

Gospodarstwo agroturystyczne „Leśniakówka”

Katarzyna Grzybacz Glichów 24

Gospodarstwo agroturystyczne „Oberwanka”

Wiesław Bierówka Łostówka

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Groniem”

Warszawska-Głąb Danuta 34-643 Chyszówki 155

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Lipą”

Markiewicz Anna 34-643 Chyszówki 149

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Łopieniem”

Sarysz Ryszard 34-643 Chyszówki 90

Gospodarstwo agroturystyczne „Pszczółka”

Zofia Leszczyńska Węglówka 320

Gospodarstwo agroturystyczne „Rokoszówka”

Drożdż Wacław 34-625 Stróża

Gospodarstwo agroturystyczne „Sarenka”

Józef Leszczyński Węglówka 39

Gospodarstwo agroturystyczne „Wadera”

Wilk Janina Lipnik 335, 32-412 Wiśniowa

Gospodarstwo Agroturystyczne Agrorelax

34-741 Kasina Wielka 548

Gospodarstwo agroturystyczne Kowalówka

Nowe Rybie 143 34-652 Limanowa

Gospodarstwo agroturystyczne oraz Rekreacja konna

Kaim Czesław Rupniów 157 34-652 Nowe Rybie

Gospodarstwo agroturystyczne \"Lipowa Górka\"

Magdalena Oknińska Wierzbanowa 86, 32-412 Wiśniowa

Gościniec pod Lubomirem

Węglówka 433 32-412 Wiśniowa

Hotel „Janda”

Mszana Dolna ul. Piłsudskiego 25

Hotel „Jaworz”

34-600 Limanowa, ul. Sikorskiego 28

Hotel „Laskowianka”

34-602 Laskowa 717

Karczma Młyn

34-608 Kamienica 368

Krzysztof Knofliczek

32-432 Pcim 948

Kwatera prywatna

Wikar Ewa 34-615 Słopnice 1111

Kwatera prywatna „Przysłop”

Kaim Danuta 34-615 Słopnice 364

Murzyn Michał, \"Pod Gruszą\"

32-414 Gruszów 211

Noclegi

Rabka-Zdrój ul. Gorczańska 30

Noclegi Jurków

Noclegi Jurków Sipak Mirosław 34-643 Jurków 329

Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy „Wiśniowa”

Gminna Spółdzielnia ?SCH? w Wiśniowej 32-412 Wiśniowa 646

Ośrodek Wczasowo-Sportowy

34-600 Limanowa, ul. Z. Augusta 10

Ośrodek Wypoczynkowy „Jan”

Ul. Zakopiańska 32 Rabka-Zdrój

Pensjonat „Agnieszka”

Mszana Górna 482

Pensjonat „Amber”

Ul. Cicha 12 Rabka-Zdrój

Pensjonat „Anna”

Wierzbanowa 149, 32-412 Wiśniowa

Pensjonat „Franio”

Mszana Dolna ul. Zakopiańska 30a

Pensjonat „Hanusia”

34-700 Rabka Zdrój, ul.Bystra 18

Pensjonat „Janina”

Mszana Górna 396

Pensjonat „Kostrza”

34-620 Jodłownik 236

Pensjonat „Prezydent”

Rabka-Zdrój ul. Na Banię 16a

Pensjonat „Skalna Grota”

Mszana Dolna ul. Tolińskiego 23

Pensjonat „Słoneczko”

Lucyna Zając Mszana Dolna ul. Stawowa 35

Pensjonat „Szczebel”

Mszana Dolna ul. Krakowska 21

Pensjonat „U Grażynki”

Kasinka Mała 228

Pensjonat \"Gorc\"

34-607 Szczawa 475

Pokoje do wynajęcia „Pod Ćwilinem u Basi”

Stokłosa Barbara 34-642 Gruszowiec 48

Pokoje do wynajęcia Adam Florek

34-615 Słopnice 1155

kom. 501 174 931

Pokoje Gościnne „Kubuś”

ul. Tetmajera 17a 34-700 Rabka Zdrój

Pokoje gościnne „Panorama”

Rabka-Zdrój ul. Krótka 15D

Pokoje gościnne „Pod Smrekiem”

ul. Graniczna 24, Limanowa

Restauracja „U Piotra”

32-433 Lubień 285

Schronisko na Śnieżnicy

34-741 Kasina Wielka

Schronisko PTTK na Luboniu Wielkim

ul. Zaryte 165 34-700 Rabka-Zdrój

Studencka Baza Namiotowa PTTK/SKPB

Jasień ? Polana Wały Czynna: lipiec-sierpień

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Dobrej

Gąsior Danuta 34-642 Dobra

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rozdzielu

Rozdziele 194, 32-731 Żegocina

Szkoła Malarstwa, galeria sztuki

Ul. Piłsudskiego 39/2 34-730 Mszana Dolna

Teresa Hojda Domki letniskowe

Laskowa 278 34-602 Laskowa Telefon: +48 698 708 093

Villa Gorczańska

Rabka-Zdrój, ul. Dietla 31

Villa Hochołówka – Pokoje do wynajęcia

Hochół Zbigniew 34-642 Dobra 22

W słonecznej dolinie

Kamienica 467, 34-608 Kamienica

Willa „Miłkówka”

Pagoda-Mazzuoli Agata 34-642 Dobra 442

Willa Anna

34-700 Rabka Zdrój, ul. Nowy Świat 27

Willa Cicha

Karkula Teresa ul. Cicha 3 34-700 Rabka Zdrój

Willa Katarzynka

Gacal Alicja i Bogdan Ul. Poniatowskiego 20 Rabka- Zdrój

Willa Pod Dębami

ul. Na Banię 37B Rabka-Zdrój

Willa Tulipan

34-608 Kamienica 282

Willa Zaryte

Rabka-Zdrój ul. Zaryte 25

Wrona Maria, noclegi

34-600 Limanowa, ul. Piłsudskiego 11

Wynajem pokoi

Jordan Zofia i Jan 34-642 Dobra 559

Wynajem pokoi

Pałka Zofia 34-643 Jurków 10

WYNAJEM POKOI

TERESA JAKUBOSZ WILCZYCE 110

Wynajem pokoi „Zuza”

ul. Poniatowskiego 281, Rabka-Zdrój

WYNAJEM POKOI TERESA JAKUBOSZ

WILCZYCE 110 TEL. 18 3332418

Zajazd „Głębieniec”

34-607 Szczawa 380

Zajazd „Jeździec”

Raba Niżna 226

Zajazd „Mogielica”

Janas Maria 34-643 Jurków 169

Patronat medialny

Partnerzy