Inauguracja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020

1 Maja 2020 roku o godz.11.00 - Kapliczka Św. Ambrożego w Mszanie Dolnej. Transmisja live TV 28 z rozpoczęcia akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020
Opublikowano: 01.05.2020
1 Maja 2020 roku o godz. 11.00 zapraszamy na transmisję z inauguracji jedenastej edycji akcji Odkryj Beskid Wyspowy organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego .

Przy kapliczce Św.Ambrożego w Mszanie Dolnej zostanie odprawiona wyjątkowo bez udziału osób jak co roku Msza Święta tym razem w intencji Odkrywców Beskidu Wyspowego i Pszczelarzy .

Kapliczka Św. Ambrożego zbudowana została w 1997 roku w intencji Józefa i Julii Szynalik oraz pszczelarzy z Mszany Dolnej i okolic. Poświęcenia kapliczki dokonał 16 czerwca 1997 roku proboszcz Parafii Św Michała w Mszanie Dolnej śp ks Antoni Pawlita , a od 1998 roku Msze odprawia kapelan pszczelarzy ks.Tadeusz Bogucki proboszcz parafii w Rabce Zaryte.

Program transmisji : reportaż z Głównego Szlaku Beskidu Wyspowego, Msza Święta i koncert .

W tym roku z powodu epidemii Beskid Wyspowy będziemy odkrywać i wędrować szlakami indywidualnie a nie grupowo jak w poprzednich latach. Turyści muszą przestrzegać obostrzeń sanitarnych.

Na turystów, którzy przejdą wszystkie zaplanowane na 2020 rok wyspowe szlaki czekają tradycyjnie " Złote Rysie" .Zachęcamy również do udziału w konkursie na najciekawsze zdjęcia i relacje z atrakcyjnymi nagrodami.

1 Maja chcemy połączyć się z wszystkimi sympatykami Beskidu Wyspowego w Polsce i na świecie za pomocą łączy internetowych .

Transmisję będzie można oglądać na stronie :
www.tv28.pl, oraz na Facebooku/ TV28 i Facebooku /odkryjbeskidwyspowy
 
Z A P R A S Z A M Y

ODKRYJ BESKID WYSPOWY 2020

Na turystów, którzy przejdą wszystkie zaplanowane na 2020 rok wyspowe szlaki czekają tradycyjnie Złote
Rysie. Do potwierdzenia przejścia konieczne będzie zeskanowanie kodu QR, który znajduje się na słupkach
informacyjnych na szczytach Głównego Szlaku Beskidu Wyspowego .
Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawsze zdjęcia i relacje z wędrówek z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczegóły na stronie: www.odkryjbeskidwyspowy.pl i www.facebook.com/odkryjbeskidwyspowy

Relacje z wędrówek

Kalendarz imprez

Patronat medialny

Partnerzy