Zmarł Stanisław Duda znany społecznik z Woli Kosnowej

5 sierpnia 2014 roku po ciężkiej chorobie w wieku 53 lat zmarł Stanisław Duda znany społecznik z Woli Kosnowej
Opublikowano: 07.08.2014

 Z przykrością zawiadamiam, że 5 sierpnia 2014 roku po ciężkiej chorobie w wieku 53 lat zmarł Stanisław Duda znany społecznik z Woli Kosnowej. Stanisław Duda był wieloletnim sołtysem Woli Kosnowej , Prezesem OSP w Woli Kosnowa ,radnym Gminy Łącko i członkiem Rady Parafialnej. Jego pasją była działalność społeczna i muzyka.
Był organistą w Parafii Jazowsko. Stanisław Duda aktywnie włączył się w akcję Odkryj Beskid Wyspowy organizując od dwóch lat spotkania na Modynii. Z jego inicjatywy wykonano na szczycie Modynii małą architekturę i zamontowano okolicznościowy krzyż. Tegoroczne spotkanie dzięki jego zaangażowaniu mimo choroby było bardzo udane. Wszyscy mieli nadzieję , że uda Mu się przezwyciężyć chorobę. Stało się inaczej.
Jest to wielka strata dla rodziny osierocił żonę i ośmioro dzieci. Jest to również wielka strata dla społeczności lokalnej albowiem Stanisław Duda był dobrym i uczynnym człowiekiem, których co raz mniej wokół Nas. Spoczywaj w pokoju!

Pogrzeb zmarłego Stanisława Dudy odbędzie się 8 sierpnia 2014 roku / piątek/ o godz. 11.00 w Kościele w Woli Piskulinej k/ Łącka/ !

Czesław Szynalik  

Relacje z wędrówek

Kalendarz imprez

Patronat medialny

Partnerzy