XIV Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski

Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Wielkiego Odkrywania Małopolski zakwalifikowała do etapu finałowego plebiscytu w kategorii "WYDARZENIE" ? akcję "Odkryj Beskid Wyspowy".
Opublikowano: 06.08.2013
XIV Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski organizowany jest przez  Gazetę Krakowską wspólnie z Województwem Małopolskim, Małopolską Organizacją Turystyczną,    Telewizją Polska SA Oddział w Krakowie oraz Radiem Kraków . Patronem przedsięwzięcia jest Marszałek Małopolski - Marek Sowa, który jest jednocześnie Przewodniczącym Kapituły.

Jeżeli  chcecie Państwo poprzeć  kandydaturę akcji „Odkryj Beskid Wyspowy „ organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego  należy wysłać SMS o treści WOM 49 na numer  72355. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT, ale równocześnie otrzymuje się dostęp do bieżącego e-wydania "GK".
 
Można również głosować  kuponami  drukowanymi  w Gazecie Krakowskiej , które  należy przesłać lub dostarczyć osobiście do redakcji: Gazeta Krakowska, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków.

Szczegóły i regulamin plebiscytu na stronie www.gazetakrakowska.pl oraz na stronach internetowych współorganizatorów: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/931687,rozpoczynamy-xiv-wielkieodkrywanie-malopolski,id,t.html
 
Informacje o plebiscycie w codziennych wydaniach Gazety Krakowskiej .

Relacje z wędrówek

Kalendarz imprez

Patronat medialny

Partnerzy