XII OLIMPIADA NOTARIALNA Mszana Dolna 23-26 maja 2013 roku

Opublikowano: 23.05.2013

Organizatorzy : Krajowa Rada Notarialna ,
Izba Notarialna w Krakowie ,
Klub Sportowy TURBACZ w Mszanie Dolnej
czwartek 23 maja 2013
od godz. 16.00 - przyjazd uczestników
piątek 24 maja 2013
godz. 8.30 - stadion KS TURBACZ Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy im. Jana Ciszewskiego
godz. 9.15 przygotowanie uczestników do Olimpiady
godz. 9.30 otwarcie Olimpiady , defilada uczestników poszczególnymi Izbami Notarialnymi, występ Orkiestry z Tenczyna , wspólne zdjęcie uczestników Olimpiady
od godz. 10.30 zawody sportowe w następujących dyscyplinach:

turniej piłki nożnej
godz. 11.00 – ćwierćfinał
godz. 12.00 - ćwierćfinał
godz. 13.00 - ćwierćfinał
godz. 14.00 - ćwierćfinał
godz. 16.00 - półfinał - zwycięzca II i III meczu
godz. 17.00 - półfinał – zwycięzca I i IV meczu
Mecze odbywają się 2 x 20 minut systemem pucharowym, zwycięzcy ćwierćfinału przechodzą do półfinału , zwycięzcy w półfinale zagrają o I miejsce , pokonani o III miejsce , pokonani w ćwierćfinale zajmują miejsca od V .

turniej piłki siatkowej mężczyzn
- godz. 11.00 – runda wstępna / boisko nr 1 /
- godz. 11.00 – runda wstępna / boisko nr 2 /
- godz. 11.45 – runda wstępna / boisko nr 1 /
- godz. 11.45 – runda wstępna / boisko nr 2 /
- godz. 12.30 – runda wstępna / boisko nr 1 /
- godz. 12.30 – runda wstępna / boisko nr 2 /
- godz. 13.30 – I ćwierćfinał / boisko nr 1 /
- godz. 13.30 – II ćwierćfinał / boisko nr 2 /
- godz. 14.15 – III ćwierćfinał / boisko nr 1 /
- godz. 14.15 – IV ćwierćfinał / boisko nr 2 /
- godz. 15.15 – I półfinał - zwycięzca II i III ćwierćfinału / boisko nr 1 /
- godz. 15.15 – II półfinał - zwycięzca I i IV ćwierćfinału / boisko nr 2 /
- godz. 16.15 – mecz o III miejsce / boisko nr 1 /
- godz. 17.00 – mecz o I miejsce / boisko nr 1 /
Mecze odbywają się do dwóch zwycięskich setów /do 25 w secie/ systemem pucharowym , zwycięzcy meczów rundy wstępnej przechodzą do ćwierćfinału, następnie zwycięzcy ćwierćfinału przechodzą do półfinału , zwycięzcy w półfinale zagrają o I miejsce ,pokonani o III miejsce , pokonani w rundzie wstępnej i ćwierćfinale zajmują miejsca od V –XII,
/ zawody będą się odbywać w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej przy ul. Sienkiewicza 2 /

turniej tenisa stołowego
- od godz. 11.30 - turniej systemem pucharowym do 2 przegranych

turniej tenisa ziemnego
Kobiety, mężczyźni - gra pojedyncza,
od godz. 11.00 na kortach w Porębie Wielkiej i Mszanie Dolnej – trzy korty - system pucharowy /losowanie par odbędzie się na stadionie/
/Uwaga! – gra pojedyncza kobiet i mężczyzn odbędzie się w dwóch grupach wiekowych: do 40 lat i powyżej 40 lat/

turniej szachowy
od godz. 11.00 system szwajcarski

pływanie
od godz.11.30 na basenie w Limanowej
godz. 11.45 - 50 m - styl dowolny kobiet
godz. 12.05 - 50 m - styl dowolny mężczyzn
godz. 12.25 - 50 m - styl klasyczny kobiet
godz. 12.45 - 50 m - styl klasyczny mężczyzn
godz. 13.05 - 200 m - styl dowolny kobiet
godz. 13.25 - 200 m - styl dowolny mężczyzn
godz. 14.00 - sztafeta mieszana 4x25 metrów kobiet i mężczyzn
/Uwaga! 50 m stylem dowolnym kobiet i mężczyzn odbędzie się w dwóch grupach wiekowych: do 40 lat i powyżej 40 lat/

lekkoatletyka
Eliminacje
godz. 16.00 - 100 m kobiet
godz. 16.30 - 100 m mężczyzn
Do finału kwalifikują się zwycięzcy poszczególnych eliminacji / sobota /
/Uwaga! – biegi na 100m kobiet i mężczyzn odbędą się w dwóch grupach wiekowych: do 40 lat i powyżej 40 lat/

Finały
      - godz. 11.30 - 1500 m kobiet
      - godz. 12.00 - 1500 m mężczyzn
      - godz. 17.00 - 400 m kobiet
      - godz. 17.30 - 400 m mężczyzn
      - godz. 11.00 - pchnięcie kulą mężczyzn
godz. 12.00 - pchnięcie kulą kobiet
godz.16.00 - skok wzwyż kobiet
godz. 16.30 - skok wzwyż mężczyzn
Zawodnicy wykonują po 3 próby.

sport na wesoło
godz. 16.00 - podnoszenie ciężarka
godz. 16.00 - rzuty do kosza

- godz. 20.00 – konkurs piosenki „Śpiewać każdy może„

sobota 25 maja 2013
godz. 8.30 - stadion KS TURBACZ Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy im. Jana Ciszewskiego
godz. 9.15 - przygotowanie uczestników do zawodów
od godz. 9.30 - dalszy ciąg zawodów sportowych w następujących dyscyplinach :

Koszykówka
godz. 9.30 – runda wstępna
godz. 10.00 – runda wstępna
godz. 10.30 – runda wstępna
godz. 11.00 – runda wstępna
godz. 11.30 – I ćwierćfinał
godz. 12.00 – II ćwierćfinał
godz. 12.30 – III ćwierćfinał
godz. 13.00 – IV ćwierćfinał
godz. 14.00 – I półfinał - zwycięzcy II i III ćwierćfinału
godz. 14.30 – II półfinał - zwycięzcy I i IV ćwierćfinału
godz. 15.30 – mecz o III miejsce
godz. 16.15 – mecz o I miejsce
Mecze 2 x 12 minut będą odbywać się systemem pucharowym ,zwycięzcy meczów rundy wstępnej przechodzą do ćwierćfinału, następnie zwycięzcy ćwierćfinału przechodzą do półfinału , zwycięzcy w półfinale zagrają o I miejsce, pokonani o III miejsce, pokonani w rundzie wstępnej i ćwierćfinale zajmują miejsca od V- X
Zawody będą się odbywać w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie     Dolnej przy ul. Sienkiewicza 2

Piłka nożna
godz. 16.00 mecz o III miejsce
godz. 18.30 mecz o I miejsce

Lekkoatletyka
Finały
- godz.10.30 – skok w dal kobiet
- godz. 11.00 – skok w dal mężczyzn
- godz. 12,00 - sztafeta 4 x 400 kobiet
- godz. 12.30 - sztafeta 4x400 mężczyzn
- godz. 16.00 - bieg 100 metrów kobiet
- godz. 16.15 - bieg 100 metrów mężczyzn
- godz. 17.15 - sztafeta 4x100 metrów kobiet
- godz. 17.30 - sztafeta 4x100 metrów mężczyzn

Turniej tenisa ziemnego
             - od godz. 11.00 mikst na kortach w Porębie Wielkiej trzy korty - system                pucharowy losowanie par odbędzie się na stadionie w piątek 1 czerwca wraz z                losowaniem gier pojedynczych

Sport na wesoło
- godz. 13.00 - sztafeta z przeszkodami / zespoły 4-ro osobowe - 2 mężczyzn i 2                                       kobiety system pucharowy
- godz. 16.30 - przeciąganie liny / zespoły 5-cio osobowe - 3 mężczyzn i 2 kobiety                                       system pucharowy /
- godz. 18.00 - rzuty karne Prezesów lub Wiceprezesów Izb Notarialnych oraz                                        Szefów Reprezentacji Zagranicznych

Brydż
- od godz. 11.00
- godz. 20.15 - ogłoszenie wyników, wręczenie medali i pucharów, pokaz ogni                                       sztucznych
niedziela 26 maja 2013
- zakończenie Olimpiady i wyjazd uczestników


W zawodach sportowych występują poszczególni przedstawiciele 11 Izb Notarialnych z Polski, Austrii, Bułgarii, Czech, Rosji, Słowacji, Turcji, Ukrainy, Węgier według wcześniejszych zgłoszeń poza sportem na wesoło, na które zapisy będą przyjmowane przez sędziów bezpośrednio przed zawodami.
Powyższy program ma charakter ramowy.
        

Galeria

Relacje z wędrówek

Kalendarz imprez

22.06.2024 - XI Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego "Beskidzkie Rytmy i Smaki" 2024 Organizator: Forum Gmin Beskidu Wyspowego Towarzystwo Przyjaciół Regionu Dobrzańskiego
23.06.2024 - 140 lat Galicyjskiej Kolei Transwersalnej 1884-2024 XII Galicyjski Piknik Kolejowy w Kasinie Wielkiej Bicie rekordu świata w śpiewaniu piosenki kolejowej 'Wars wita Was' Kasina Wielka - Śnieżnica 23 czerwca 2024 roku
23.06.2024 - 23 czerwca 2024 roku - Śnieżnica Porąbka (zbiórka godz. 8.00 parking koło przystanku PKS) - szlak czarny - Śnieżnica - szlak niebieski - Kasina Wielka stacja PKP
29.06.2024 - 29 czerwca 2024 roku - Ćwilin (sobota wędrówka nocna) Wilczyce (zbiórka godz. 20.00 parking Osiedle Pietrzki - szlakiem Różańcowym - Ćwilin - szlakiem Różańcowym - Wilczyce
30.06.2024 - 30 czerwca 2024 roku - Modyń Przełęcz Ostra (zbiórka godz. 8.00 parking) - szlak zielony Ostra - Jeżowa Woda - szlak niebieski Młyńczyska - Modyń - szlak żółty Łącko
07.07.2024 - 7 lipca 2024 roku - Kamionna Żegocina (zbiórka godz. 8.00 parking koło Urzędu Gminy) - szlak żółty Kamionna - szlak zielony Kamionna Wyjście również planowane jest o godz.8.00 z Kamionnej (zbiórka koło świetlicy), Laskowej (zbiórka koło kościoła) i Pasierbca (zbiórka koło kościoła).

Patronat medialny

Partnerzy