ODKRYJ BESKID WYSPOWY – WEEKEND ZA PÓŁ CENY - REGULAMIN

21-23 czerwca 2013 r.
Opublikowano: 21.06.2013

Regulamin

 1. Organizatorem akcji Odkryj Beskid Wyspowy – weekend za pół ceny w dniach 21-23 czerwca 2013 roku jest Forum Gmin Beskidu Wyspowego.
 2. Celem akcji jest promowanie ośrodków turystycznych, kultury i sportu Beskidu Wyspowego.
 3. Akcja adresowana jest do podmiotów zaangażowanych w obsługę ruchu turystycznego (hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, schroniska, restauracje, bary, kluby, instytucje kultury i sztuki, zakłady usługowe, ośrodki sportowe).
 4. Udział w akcji jest bezpłatny.
 5. Udział w akcji może wziąć każdy podmiot, którego oferta uzyska akceptację organizatora.
 6. Oferta obejmuje wyłącznie produkty i usługi, których cena w dniach promocji obniżona jest o 50% w stosunku do ceny cennikowej (karty menu, cenniki usług).
 7. Akcja promocyjna trwa od 21 do 23 czerwca 2013 roku w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych, usługi noclegowe dotyczą trzech dób (20/21 czerwca, 21/22 czerwca i 22/23 czerwca).
 8. Lokale gastronomiczne i usługowe przestępujące do akcji zobowiązują się zaoferować cześć lub całość swojej oferty za pół ceny. Oferta obowiązywać będzie na wybrane i wskazane dania i napoje z karty oraz usługi z cennika. Oferta nie dotyczy cen alkoholu, chyba, że właściciel lokalu sam wyrazi chęć obniżenia cen na te produkty.
 9. Oferta podmiotu uczestniczącego w akcji winna być wyeksponowana w widocznym miejscu obiektu oraz na jego stronie internetowej.
 10. Na stronie podmiotu uczestnika akcji winna być zamieszczona informacja i terminarz akcji Odkryj Beskid Wyspowy w 2013 roku organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.
 11.  Organizator w ramach akcji promocyjnej przedstawi ofertę zgłoszonych obiektów na stronie www.odkryjbeskidwyspowy.pl oraz na stronach Gmin Beskidu Wyspowego .
 12. Organizator będzie promował zgłoszone oferty w prasie i innych mediach.
 13. Zgłoszenia chętnych ośrodków i partnerów akcji przyjmowane są do dnia 15 stycznia 2013 roku przez Gminy Beskidu Wyspowego, na terenie których prowadzona jest działalność.
 14. W zgłoszeniu winien być umieszczony opis oferty, max 3 zdjęcia, wskazanie lokalizacji na mapie wg danych adresowych, wysokość ceny przed i po zniżce 50%.
 15. Zgłoszenie oferty jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przystąpienia do akcji i obliguje właściciela do bezwzględnego przestrzegania zawartych w nim zasad.
 16. Uczestnicy nie przestrzegający zapisów powyższego regulaminu zostaną skreśleni z uczestników akcji Weekend za pół ceny w 2013 roku i będą wyłączeni w przyszłych akcjach promocyjnych organizowanych przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.


Pobierz Deklarację udziału.

Relacje z wędrówek

Kalendarz imprez

Patronat medialny

Partnerzy