XI Olimpiada Notarialna w Mszanie Dolnej

31 maja - 3 czerwca 2012 roku - Stadion im. Jana Ciszewskiego w Mszanie Dolnej organizator Izba Notarialna w Krakowie, Krajowa Rada Notarialna, KS Turbacz Mszana Dolna
Opublikowano: 31.05.2012

PROGRAM XI OLIMPIADY NOTARIALNEJ
Mszana Dolna 31 maja - 3 czerwca 2012 roku


Organizatorzy : Krajowa Rada Notarialna ,
Izba Notarialna w Krakowie ,
Klub Sportowy TURBACZ w Mszanie Dolnej

piątek 1 czerwca 2012
godz. 9.30 stadion KS TURBACZ Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy im.
Jana Ciszewskiego otwarcie Olimpiady , defilada uczestników poszczególnymi
Izbami Notarialnymi, występ Orkiestry z Mszany Dolnej, wspólne zdjęcie
uczestników Olimpiady
od godz. 10.30 zawody sportowe w następujących dyscyplinach:

turniej piłki nożnej
- godz. 10.45 – runda wstępna Ukraina - Łódź
- godz. 11.45 – I ćwierćfinał Rosja - Warszawa
- godz. 12.45 – II ćwierćfinał Kraków - Białystok
- godz. 13.45 – III ćwierćfinał Poznań – Węgry
- godz. 14.45 – IV ćwierćfinał Słowacja – zwycięzca meczu Ukraina-Łódź
- godz. 16.00 - półfinał - zwycięzca II i III meczu
- godz. 17.00 - półfinał – zwycięzca I i IV meczu
- Mecze odbywają się 2 x 20 minut systemem pucharowym, zwycięzcy
ćwierćfinału przechodzą do półfinału , zwycięzcy w półfinale zagrają o I miejsce ,
pokonani o III miejsce , pokonani w ćwierćfinale zajmują miejsca od V .

turniej piłki siatkowej mężczyzn
- godz. 11.00 – runda wstępna Sankt Petersburg - Czechy / boisko nr 1 /
- godz. 11.00 – runda wstępna Kraków - Białystok / boisko nr 2 /
- godz. 11.45 – runda wstępna Katowice - Rzeszów / boisko nr 1 /
- godz. 11.45 – runda wstępna Słowacja - Turcja / boisko nr 2 /
- godz. 12.30 – runda wstępna Wrocław - Ukraina / boisko nr 1 /
- godz. 13.30 – I ćwierćfinał Warszawa – zwycięzca meczu Sankt Petersburg -
Czechy / boisko nr 1 /
- godz. 13.30 – II ćwierćfinał Łódź – zwycięzca meczu Kraków - Białystok
/ boisko nr 2 /
- godz. 14.15 – III ćwierćfinał Rosja – zwycięzca meczu Katowice - Rzeszów
/ boisko nr 1 /
- godz. 14.15 – IV ćwierćfinał zwycięzca meczu Słowacja - Turcja –
zwycięzca
meczu Wrocław - Ukraina / boisko nr 2 /
- godz. 15.15 – I półfinał - zwycięzca II i III ćwierćfinału / boisko nr 1 /
- godz. 15.15 – II półfinał - zwycięzca I i IV ćwierćfinału / boisko nr 2 /
- godz. 16.15 – mecz o III miejsce / boisko nr 1 /
- godz. 17.00 – mecz o I miejsce / boisko nr 1 /
- Mecze odbywają się do dwóch zwycięskich setów /do 25 w secie/ systemem
pucharowym , zwycięzcy meczów rundy wstępnej przechodzą do ćwierćfinału,
następnie zwycięzcy ćwierćfinału przechodzą do półfinału , zwycięzcy w półfinale
zagrają o I miejsce ,pokonani o III miejsce , pokonani w rundzie wstępnej i

ćwierćfinale zajmują miejsca od V,
/ zawody będą się odbywać w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie
Dolnej przy ul. Sienkiewicza 2 – kursować będzie bus ze stadionu Turbacza do
hali/

turniej tenisa ziemnego
Kobiety, mężczyźni - gra pojedyncza,
- od godz. 11.00 na kortach w Porębie Wielkiej i Mszanie Dolnej – trzy korty /
uczestnicy po otwarciu Olimpiady o godz. 10.45 zostaną przewiezieni ze stadionu
Turbacza/ - system pucharowy /losowanie par odbędzie się na stadionie/
/Uwaga! – gra pojedyncza kobiet i mężczyzn odbędzie się w dwóch grupach
wiekowych: do 40 lat i powyżej 40 lat/

turniej szachowy
- od godz. 11.00 system szwajcarski

pływanie
- od godz.11.30 na basenie w Limanowej / uczestnicy po otwarciu Olimpiady o
godz. 10.30 zostaną przewiezieni ze stadionu Turbacza /
- godz. 11.45 - 50 m - styl dowolny kobiet
- godz. 12.05 - 50 m - styl dowolny mężczyzn
- godz. 12.25 - 50 m - styl klasyczny kobiet
- godz. 12.45 - 50 m - styl klasyczny mężczyzn
- godz. 13.05 - 200 m - styl dowolny kobiet
- godz. 13.25 - 200 m - styl dowolny mężczyzn
- godz. 14.00 - sztafeta mieszana 4x25 metrów kobiet i mężczyzn

lekkoatletyka
Eliminacje
- godz. 16.00 - 100 m kobiet
- godz. 16.30 - 100 m mężczyzn
- Do finału kwalifikują się zwycięzcy poszczególnych eliminacji / sobota /
/Uwaga! – biegi na 100m kobiet i mężczyzn odbędą się w dwóch grupach
wiekowych: do 40 lat i powyżej 40 lat/
Finały
- godz. 11.30 - 1500 m kobiet
- godz. 12.00 - 1500 m mężczyzn
- godz.16.30 - sztafeta Rad Izb Notarialnych z Polski 4x100 metrów
/ 2 kobiety i 2 mężczyzn /
- godz. 17.00 - 400 m kobiet
- godz. 17.30 - 400 m mężczyzn
- godz. 11.00 - pchnięcie kulą mężczyzn
- godz. 12.00 - pchnięcie kulą kobiet
- godz.16.00 - skok wzwyż kobiet
- godz. 16.30 - skok wzwyż mężczyzn
- Zawodnicy wykonują po 3 próby.

sport na wesoło
- godz. 16.00 - podnoszenie ciężarka
- godz. 16.00 - rzuty do kosza

sobota 2 czerwca 2012
od godz. 9.30 - stadion KS TURBACZ Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy
im. Jana Ciszewskiego dalszy ciąg zawodów sportowych w następujących
dyscyplinach :

Koszykówka
- godz. 9.30 – runda wstępna Gdańsk - Białystok
- godz. 10.00 – runda wstępna Turcja - Łódź
- godz. 10.30 – runda wstępna Ukraina - Katowice
- godz. 11.00 – runda wstępna Węgry - Sankt Petersburg
- godz. 11.30 – runda wstępna Wrocław - Kraków
- godz. 12.00 – I ćwierćfinał Słowacja – zwycięzca meczu Gdańsk - Białystok
- godz. 12.30 – II ćwierćfinał Rosja - zwycięzca meczu Turcja - Łódź
- godz. 13.00 – III ćwierćfinał Warszawa - zwycięzca meczu Ukraina - Katowice
- godz. 13.30 – IV ćwierćfinał zwycięzca meczu Węgry Sankt Petersburg -
zwycięzca meczu Wrocław - Kraków
- godz. 14.00 – I półfinał - zwycięzcy II i III ćwierćfinału
- godz. 14.30 – II półfinał - zwycięzcy I i IV ćwierćfinału
- godz. 15.30 – mecz o III miejsce
- godz. 16.15 – mecz o I miejsce
- Mecze 2 x 12 minut będą odbywać się systemem pucharowym ,zwycięzcy
meczów rundy wstępnej przechodzą do ćwierćfinału, następnie zwycięzcy
ćwierćfinału przechodzą do półfinału , zwycięzcy w półfinale zagrają o I miejsce,
pokonani o III miejsce, pokonani w rundzie wstępnej i ćwierćfinale zajmują
miejsca od V- X
Zawody będą się odbywać w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie
Dolnej przy ul. Sienkiewicza 2 – kursować będzie bus ze stadionu Turbacza do hali

Piłka nożna
- godz. 16.00 mecz o III miejsce
- godz. 18.30 mecz o I miejsce

Lekkoatletyka
Finały
- godz.10.30 – skok w dal kobiet
- godz. 11.00 – skok w dal mężczyzn
- godz. 12,00 - sztafeta 4 x 400 kobiet
- godz. 12.30 - sztafeta 4x400 mężczyzn
- godz. 16.00 - bieg 100 metrów kobiet
- godz. 16.15 - bieg 100 metrów mężczyzn
- godz. 17.15 - sztafeta 4x100 metrów kobiet
- godz. 17.30 - sztafeta 4x100 metrów mężczyzn

Turniej tenisa ziemnego
- od godz. 11.00 mikst na kortach w Porębie Wielkiej trzy korty -
system
pucharowy losowanie par odbędzie się na stadionie w piątek 1 czerwca wraz
z
losowaniem gier pojedynczych

- godz. 14.00 - 15.30 - obiad na stadionie

Sport na wesoło
- godz. 13.00 - sztafeta z przeszkodami / zespoły 4-ro osobowe - 2 mężczyzn i
kobiety system pucharowy
- godz. 16.30 - przeciąganie liny / zespoły 5-cio osobowe - 3 mężczyzn i 2 kobiety
system pucharowy /
- godz. 18.00 - rzuty karne Prezesów lub Wiceprezesów Izb Notarialnych
Szefów Reprezentacji Zagranicznych

Turniej tenisa stołowego
- od godz. 10.30 - turniej systemem pucharowym do 2 przegranych,
Brydż
- od godz. 11.00

Biuro Olimpiady:
Kancelaria Notarialna Czesław Szynalik notariusz
34-730 Mszana Dolna, ul. Fabryczna nr 6,
tel.+4818-33-10-619, fax +4818-33-12-253
e-mail: czeslaw.szynalik@kin.pl
www.olimpiadanotarialna.pl

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Czesław Szynalik

Galeria

Relacje z wędrówek

Kalendarz imprez

02.06.2024 - 2 czerwca 2024 roku - Urbania Góra Tokarnia (zbiórka godz.9.00 parking koło Urzędu Gminy) - szlak czarny Kalwaria Tokarska - Urbania Góra - szlak czarny - Zembolowa Góra - szlak żółty - Lubień kościół
09.06.2024 - 9 czerwca 2024 roku - Kiczora Kamienicka Szczawa Bukówka (zbiórka godz. 8.00 parking) - bez szlaku - Polanki - Wielki Wierch 1016 m n.p.m. - Kiczora Kamienicka 1007 m n.p.m. - bez szlaku - Szczawa
16.06.2024 - 16 czerwca 2024 roku - Grodzisko Raciechowice (zbiórka godz. 8.00 parking koło Urzędu Gminy) - szlak niebieski - Borek - Grodzisko - szlak niebieski Cubla Góra - Księża Góra - Wiśniowa
22.06.2024 - XI Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego "Beskidzkie Rytmy i Smaki" 2024 Organizator: Forum Gmin Beskidu Wyspowego Towarzystwo Przyjaciół Regionu Dobrzańskiego
23.06.2024 - 140 lat Galicyjskiej Kolei Transwersalnej 1884-2024 XII Galicyjski Piknik Kolejowy w Kasinie Wielkiej Bicie rekordu świata w śpiewaniu piosenki kolejowej 'Wars wita Was' Kasina Wielka - Śnieżnica 23 czerwca 2024 roku
23.06.2024 - 23 czerwca 2024 roku - Śnieżnica Porąbka (zbiórka godz. 8.00 parking koło przystanku PKS) - szlak czarny - Śnieżnica - szlak niebieski - Kasina Wielka stacja PKP

Patronat medialny

Partnerzy