WEEKEND ZA PÓŁ CENY - REGULAMIN I DEKLARACJA UCZESTNICTWA

ODKRYJ BESKID WYSPOWY - WEEKEND ZA PÓŁ CENY - 22-24 czerwca 2012 r.
Opublikowano: 22.02.2012

Regulamin

 1. Organizatorem akcji Odkryj Beskid Wyspowy – weekend za pół ceny w dniach 22-24 czerwca 2012 roku jest Forum Gmin Beskidu Wyspowego.
   
 2. Celem akcji jest promowanie ośrodków turystycznych, kultury i sportu Beskidu Wyspowego.
   
 3. Akcja adresowana jest do podmiotów zaangażowanych w obsługę ruchu turystycznego (hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, schroniska, restauracje, bary, kluby, instytucje kultury i sztuki, zakłady usługowe, ośrodki sportowe).
   
 4. Udział w akcji jest bezpłatny.
   
 5. Udział w akcji może wziąć każdy podmiot, którego oferta uzyska akceptację organizatora.
   
 6. Oferta obejmuje wyłącznie produkty i usługi, których cena w dniach promocji obniżona jest o 50% w stosunku do ceny cennikowej (karty menu, cenniki usług).
   
 7. Akcja promocyjna trwa od 22 do 24 czerwca 2012 roku w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych, usługi noclegowe dotyczą trzech dób (21/22 czerwca, 22/23 czerwca i 23/24 czerwca).
   
 8. Lokale gastronomiczne i usługowe przestępujące do akcji zobowiązują się zaoferować cześć lub całość swojej oferty za pół ceny. Oferta obowiązywać będzie na wybrane i wskazane dania i napoje z karty oraz usługi z cennika. Oferta nie dotyczy cen alkoholu, chyba, że właściciel lokalu sam wyrazi chęć obniżenia cen na te produkty.
   
 9. Oferta podmiotu uczestniczącego w akcji winna być wyeksponowana w widocznym miejscu obiektu oraz na jego stronie internetowej.
   
 10. Organizator w ramach akcji promocyjnej przedstawi ofertę zgłoszonych obiektów na stronie www.odkryjbeskidwyspowy.pl oraz na stronach Gmin Beskidu Wyspowego ...
   
 11. Organizator będzie promował zgłoszone oferty w prasie i innych mediach.
   
 12. Zgłoszenia chętnych ośrodków i partnerów akcji przyjmowane są do dnia 15 stycznia 2012 roku przez Gminy Beskidu Wyspowego, na terenie których prowadzona jest działalność.
   
 13. W zgłoszeniu winien być umieszczony opis oferty, max 3 zdjęcia, wskazanie lokalizacji na mapie wg danych adresowych, wysokość ceny przed i po zniżce 50%.
   
 14. Zgłoszenie oferty jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przystąpienia do akcji i obliguje właściciela do bezwzględnego przestrzegania zawartych w nim zasad.
   
 15. Uczestnicy nie przestrzegający zapisów powyższego regulaminu zostaną wyłączeni w przyszłych akcjach promocyjnych organizowanych przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

 

Pobierz deklarację uczestnictwa

Relacje z wędrówek

Kalendarz imprez

Patronat medialny

Partnerzy